flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Особливості роботи Сумського апеляційного суд на час дії карантину

Відповідно до постанови Кабміну від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», керуючись рекомендаціями Ради суддів України у Сумському апеляційному суді наказом голови суду встановлено особливий режим роботи на період дії карантину. Зокрема, обмежено допуск у судові засідання осіб, які не є учасниками судових засідань тощо. 

Представники ЗМІ, які бажають бути присутніми у судовому засіданні, допускаються до зали судових засідань до початку судового засідання або під час перерви з врахування протиепідеміологічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. У разі якщо кількість представників ЗМІ, які виявили бажання бути присутніми під час судового засідання, перевищує наявну кількість місць у залі суду, де відбувається розгляд справи, відповідно до норм процесуального законодавства головуючий у судовому засіданні суддя може обмежити їхню кількість. Натомість, головний спеціаліст із взаємодії з засобами масової інформації суду може запропонувати особам спостерігати за розглядом судового засідання в іншій судовій залі із проведенням онлайн-трансляції засідання.

Представники ЗМІ, присутні на судовому засіданні, мають дотримуватися загальних правил поведінки у судовому засіданні, вимог процесуального законодавства, не порушувати права інших осіб, не заважати здійсненню правосуддя. Проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватися без створення перешкод у веденні засідання і здійсненні учасниками судового процесу їхніх процесуальних прав.