flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Онлайн-трансляції судових засідань

Оберіть дату
Оберіть дати
Очистити дати
Поточні трансляції
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
28.02.2024 10:06
761/45742/16-к
1-кп/759/14/23
Святошинський районний суд міста Києва
28.02.2024 11:06
357/11049/23
2/357/1151/24
ТОВ "АГРОТРЕЙД - 2000", Марценюк Леся Анатоліївна, ТОВ Агрофірма "Білоцерківська", Пупенко Віталій Петрович, Тетеря Світлана Ігорівна
про скасування державної реєстрації, припинення права оренди земельної ділянки, визнання укладеною додаткової угоди до договору оренди землі та визнання відсутнім права оренди земельної ділянки.
Білоцерківський міськрайонний суд Київської області
головуючий суддя: Ярмола Оксана Яківна
Заплановані трансляції
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
28.02.2024 09:30
753/16876/16
Дарницький районний суд міста Києва
28.02.2024 09:30
753/16876/16
Дарницький районний суд міста Києва
28.02.2024 12:00
595/192/23
595/5/24
Бучацький районний суд Тернопільської області
28.02.2024 14:20
922/2737/23
Акціонерне товариство "Укртрансгаз", Жирний Олексій Сергійович, Приватне акціонерне товариство "Харківська ТЕЦ-5", Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
про стягнення 237641561,82 грн
Касаційний господарський суд
головуючий суддя: Кібенко О. Р.
29.02.2024 10:30
726/1275/21
Іванишен Володимир Петрович, Данищук Василь Вячеславович, Мазур Олег Леонідович, Ілащук Іван Миколайович, Паланійчук Валентин Петрович, Кравченко Ксенія Миколаївна, Самборович Андрій Ігорович, Понич Марина Володимирівна, Скутельник Олександр Дмитрович, Дарій Ірина Миколаївна, Чернівецька обласна прокуратура
Садгірський районний суд м. Чернівців
головуючий суддя: Мілінчук Світлана Василівна
Архів трансляцій
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
28.02.2024 11:31
726/2252/23
Ткачук Дмитро Михайлович, Чубей Іван Миколайович, Марочко Лариса Іванівна, Кондоні Денис Володимирович, Пліш Я.М.
Садгірський районний суд м. Чернівців
головуючий суддя: Мілінчук Світлана Василівна
28.02.2024 11:30
904/4788/23
Адвокат Німець Юлія Станіславівна, Комунальне підприємство "САНСЕРВІС" Криворізької міської ради, Братухін Олександр Юрійович, Державна екологічна інспекція Придніпровського округу (Дніпропетровська та Кіровоградська області)
стягнення збитків у розмірі 102 031,53 грн.
Господарський суд Дніпропетровської області
суддя-доповідач: Бєлік Вікторія Геннадіївна
28.02.2024 11:30
523/806/24
2/523/1975/24
ЖБК"Іллічівський-25", Швець Віталій Федорович, Огаджанова Катерина Петрівна
про стягнення заборгованомсті за надані комунальні послуги
Суворовський районний суд м. Одеси
головуючий суддя: Середа Інна Володимірівна
28.02.2024 11:25
461/1308/23
Іваночко Інна Василівна
Галицький районний суд м. Львова
головуючий суддя: Волоско Ірина Романівна
28.02.2024 11:21
380/2379/24
Львівська митниця, Завада Тарас Романович, Приватне підприємство "Леополісбуд"
про скасування рішення
Львівський окружний адміністративний суд
суддя-доповідач: Кедик Марія Василівна