flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Особливості роботи Сумського апеляційного суду на час дії карантину

З метою упередження поширення небезпечного гострого респіраторного інфекційного захворювання COVID-19, в Сумському апеляційному суді встановлено особливий режим роботи установи, а саме: обмежено допуск у судові засідання осіб, які не є учасниками судових засідань, скасовано всі заходи, не пов’язані з процесуальною діяльністю, та припинено проведення особистого прийому громадян.

Керівництво суду звертається до громадян з проханням бути соціально відповідальними, утриматися від відвідин установи, якщо у них є ознаки будь-якого вірусного захворювання, та не наражати на небезпеку інших громадян. 

Крім того, в у сторін по справам є можливість подання до суду документів (апеляційних скарг, заяв, скарг, відзивів, пояснень, клопотання тощо) дистанційно,  а саме в електронному вигляді на електронну адресу суду або через особистий кабінет в системі «Електронний суд», а також поштою, факсом тощо. Також в холі приміщення установи встановлено скриньку для документів.  Відповідальні особи щогодини вилучають документи та оперативно їх реєструють. У разі необхідності термінового подання документів, громадяни, перебуваючи у приміщенні суду, можуть зателефонувати за внутрішніми телефонами:

Апеляційний суд закликає усіх відвідувачів суду з розумінням поставитись до запроваджених превентивних заходів та максимально використовувати електронний формат доступу до судочинства. Актуальна інформація розміщується на офіційному вебсайті Сумського апеляційного суду та на його сторінці у мережі Facebook.