flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Сумський апеляційний суд викликає до суду Якушка Сергія Івановича

31 липня 2025, 09:09

У провадженні Сумського апеляційного суду знаходиться справа про адміністративне правопорушення за апеляційною скаргою особи, що притягається до адміністративної відповідальності Якушка С.І. на постанову Сумського районного суду Сумської області від 01 липня 2024 року, якою Якушко С.І. визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Апеляційний суд викликає до суду Якушка Сергія Івановича, 22.06.1970 року народження, громадянина України, проживаючого за адресою: Чехова, буд.7, м. Березань, Київської області для розгляду апеляційної скарги особи, що притягається до адміністративної відповідальності Якушка С.І. на постанову Сумського районного суду Сумської області від 01 липня 2024 року, якою Якушко С.І. визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Розгляд справи призначено на 01 серпня 2025 року на 11 год. 30 хв. у приміщенні Сумського апеляційного суду за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28.