flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

День юриста – свято знавців права та служителів закону

08 жовтня 2018, 14:18

Сьогодні, 8 жовтня, вся українська юридична спільнота відзначає професійне свято – День юриста. З цієї нагоди в Апеляційному суді Сумської області відбулись урочисті збори колективу суду.

- Більше двадцяти років тому, відповідно до указу Президента, у календарі професійних свят України з’явилася дата, якою держава вшанувала віддану працю всіх юристів, не зважаючи на сферу їхньої діяльності, - зазначила голова Апеляційного суду Сумської області Наталія Литовченко, звертаючись з вітальним словом до колективу. - День юриста – це свято людей, життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право», які  словом й ділом стверджують непорушність законів та є запорукою становлення правової та демократичної держави.

Голова апеляційного суду подякувала працівникам за якісну роботу та побажала кар’єрного зростання,успіхів у зміцненні законності та правопорядку в Україні, а також висловила сподівання, що професійні зусилля кожного винагороджуватимуться повагою та довірою громадян.

На честь  визнання самовідданості у роботі, за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм  та кваліфіковане забезпечення діяльності Апеляційного суду Сумської області кращі з кращих працівників апарату були нагороджені почесними грамотами.

Заступник голови апеляційного суду Валерій Матус разом з керівником апарату суду Людмилою Торгачовою вручили відзнаки помічникам суддів Наталії Качан, Віті Іващенко, Максиму Кохану, Дмитру Федині, Анні Коротких, Тетяні Міненко, Олені Бутенко, Ользі Лебідь, Юлії Клименко, Оксані Шумаровій, Катерині Хоменко, Вікторії Ємець, провідним спеціалістам Яні Рой та Світлані Кушніровій, спеціалісту Олені Белан та секретарям судового засідання Ірині Дяченко, Юлії Коваленко, Юлії Трофімцовій.

Подякою Державної судової адміністрації України за сумлінну та бездоганну працю, досягнення в професійній діяльності, зразкове виконання службових обов'язків були відзначені помічники суддів Альона Северинова та Віктор Трошечко.