flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Людмила Торгачова: «Оцінювання – запорука професійної та ефективної роботи державної служби»

05 жовтня 2018, 14:04

У жовтні-грудні 2018 року державні органи влади вперше оцінюватимуть службову діяльність своїх працівників. Незабаром перевірку на професійну придатність пройдуть й 40 державних службовців Апеляційного суду Сумської області.

Як зазначає керівник апарату Людмила Торгачова, апеляційний суд дбає про професійне зростання своїх кадрів. Для працівників установи семінари, тренінги, лекції вже стали невід’ємною складовою їхнього життя.

- Підвищення кваліфікації для державного службовця – це запорука його подальшої успішної роботи на посаді, - зазначає Людмила Василівна. – Відповідно до Закону України «Про державну службу», цього року ми вперше проводитимо комплексне оцінювання державних службовців відповідно до визначених в минулому році завдань. Результати перевірки професійної діяльності вливатимуть як на рівень оплати праці працівника, так і на планування його кар’єри та визначення потреби у професійному навчанні.

Аби тримати апарат суду «в формі», говорить його очільник, для працівників практичного кожного місяця проводяться навчання, де обговоренню підлягають найменші зміни та нововведення в законодавстві, можливості удосконалення роботи структурних підрозділів суду та підвищення якості надання судових послуг. Крім того, наголошує Людмила Торгачова, державні службовці апеляційного суду постійно проходять навчання в Національній школі суддів. За результатами отримують сертифікати, які підтверджують їхню професійність та рівень знань.