flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Апеляційний суд залишив під домашнім арештом двох молодиків,які підозрюються у вчиненні хуліганських дій щодо меморіальної дошки«Героям Майдану»

09 серпня 2018, 17:04

Сьогодні колегією суддів Апеляційного суду Сумської області розглядалися апеляційні скарги захисника на  ухвали слідчого судді Ковпаківського районного суду м. Суми, якими двом двадцятирічним чоловікам, які підозрюються у  вчиненні хуліганських дій щодо меморіальної дошки «Героїв Майдану» було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Адвокат підозрюваних у судовому засіданні просила скасувати рішення суду першої інстанції та обрати для її підзахисних більш м’який запобіжний захід, а саме особисте зобов’язання. На її думку прокурором не було доведено в суді першої інстанції наявність ризиків переховування підозрюваних від органів досудового розслідування та правосуддя.

Розглянувши апеляційні скарги, колегія суддів задовольнила їх частково, скасувавши ухвали слідчого судді з постановленням нових ухвал, залишивши підозрюваних під домашнім арештом.