flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Апеляційний суд продовжить розгляд корупційного правопорушення мера Сум 19 червня

18 червня 2018, 15:00

Сьогодні відбулося перше судове засідання за апеляційною скаргою на постанову Зарічного районного суду м. Суми, якою міського голову Сум було визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. Мер Сум не повідомив колегіальний орган – Сумську міську раду –  про наявний у нього конфлікт інтересів та проголосував на сесії міської ради за підвищення собі розміру премії зі 150% до 300%.

Суд першої інстанції визнав міського голову винним, проте, через сплив строку притягнення посадовця до відповідальності, провадження по справі було закрито. Сторона захисту подала апеляційну скаргу, в якій просить апеляційний суд скасувати постанову Зарічного районного суду м. Суми і закрити провадження у зв’язку із відсутністю в діях мера Сум складу адміністративного правопорушення.

Сьогодні в апеляційному суді під час судового засідання було заслухано позицію прокурора, самого мера Сум та одного з його адвокатів. В судове засідання не з’явився другий адвокат Сумського міського голови. Натомість, від нього надійшла заява про відкладення розгляду справи. Апеляційний суд, задовольнивши прохання сторони захисту, призначив наступне судове засідання на 19 червня 2018 року на 15 год. 00 хв.