flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Апеляційний суд викликає ТОВ "Українська консалтингова компанія "ІМЕКС", ТОВ "Всеукраїнська інвестиційна консалтингова компанія "ЮМАКС" ,ТОВ "Метал-стайл груп"

07 вересня 2018, 08:10

У провадженні Апеляційного суду Сумської області знаходиться цивільна справа № 592/640/18, апеляційне провадження № 22-ц/788/1238/18, за апеляційною скаргою представника Горкавенка Олександра Васильовича, Мараховського Дмитра  Віталійовича – адвоката Вакули  Вадима Миколайовича на рішення Ковпаківського районного суду м. Суми від 25 травня 2018 року у цивільній справі за позовом представника Горкавенка Олександра Васильовича, Мараховського Дмитра  Віталійовича – адвоката Вакули  Вадима Миколайовича до Товариства з обмеженою відповідальністю «Метал - стайл груп», Товариства з обмеженою відповідальністю «ЛЮВЕН», Лютої Наталії Миколаївни, Лютого Андрія Миколайовича, Товариства з обмеженою відповідальністю «Всеукраїнська інвестиційна консалтингова компанія «ЮМАКС», Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрторфпром», Товариства з обмеженою відповідальністю «Українська консалтингова компанія «ІМЕКС», Саідова Аслана Шахідовича, Товариства з обмеженою відповідальністю «АРТМОТОР», Сумської міської ради про виділ частки нерухомого майна, що є у спільній частковій власності.

У зв’язку з неотриманням Товариством з обмеженою відповідальністю «Метал - стайл груп», Товариством з обмеженою відповідальністю «Всеукраїнська інвестиційна консалтингова компанія «ЮМАКС», Товариством з обмеженою відповідальністю «Українська консалтингова компанія «ІМЕКС», судових викликів та повідомлень, направлених на адресу місцезнаходження юридичної особи, апеляційний суд відповідно до ч. 11 ст. 128 ЦПК України викликає до суду відповідачів: Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська консалтингова компанія «ІМЕКС», Товариство з обмеженою відповідальністю «Всеукраїнська інвестиційна консалтингова компанія «ЮМАКС», Товариство з обмеженою відповідальністю «Метал - стайл груп».

Розгляд справи призначено на 29 жовтня 2018 року о 15 год. 00 хв. у приміщенні Апеляційного суду Сумської області за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28.

У випадку неявки до суду справа буде розглянута за відсутності відповідачів. Про причини неявки до суду відповідачі зобов’язані повідомити суд.